fbpx

Veletrh středních škol OC Futurum Ostrava

9. 11. 2022

Máme velkou radost, že jsme s naším týmem zorganizovali a produkčně zajistili první ročník Veletrhu středních škol v OC FUTURUM Ostrava, který se tak skvěle vydařil. Zejména pak z velké účasti vystavovatelů – 45 institucí i zájemců a návštěvníků z řad základních škol a veřejnosti.
Akce byla pod záštitou Moravskoslezského kraje, za což děkujeme.

Výroční zpráva pro Magistrát města Ostravy

31. 10. 2022

I takto může vypadat Výroční zpráva.
Zajímavé řešení s QR kódem, který odkazuje na online verzi výroční zprávy.

Dárkové předměty

5. 10. 2022

Nejen před Vánocemi řešíme dodání reklamních předmětů. Tyto dárky dodáváme například jako součást Family day, sportovních utkání, teambuildingů nebo jako odměny pro zaměstnance či poděkování obchodním partnerům. Návrhy nechte na nás. Rádi vám nabídku připravíme.

Ediční plán – Moravskoslezský kraj

20. 9. 2022

V letošním roce jsme opět tvořili sérii publikací z Edičního plánu 2022 pro klienta Moravskoslezský kraj.
Pod rukama našich grafiků tak vznikly návrhy a následná sazba publikací, letáčků, knihy, výroční zprávy a dalších tiskovin, se kterými se může veřejnost blíže seznámit nejen na webových stránkách MSK.

 

Setkání zaměstnanců Auto Heller – Loučení s létem

8. 9. 2022

Symbolicky se loučíme s prázdninami a létem akcí pro zaměstnance společnosti Auto Heller. A jelikož k létu patří neodmyslitelně grilovačka, ani zde nesměla chybět.
Krásné prostředí a zázemí nám poskytl Třebovický mlýn a zaměstnanci se mohli odreagovat tancem s DJ Romanem Pastorkem, pořídit fotku ve fotokoutku, prozkoumat zblízka a na vlastní oči se přesvědčit jak funguje mikromagie nebo se zapojit do her o pěkné ceny…

Návrh a výroba polepu panelů na SŠ chemické

1. 9. 2022

Zahájení školního roku je tady a žáci Střední chemické školy v Ostravě se mohou těšit na novou výzdobu.
S klientem BorsodChem MCHZ, jsme o prázdninách nelenili a vytvořili nový grafický návrh prezentace společnosti, který bude svěží a zároveň atraktivní pro žáky.
Vše jsme graficky navrhli, vyrobili a nainstalovali.

 

Setkání obchodních partnerů Canis Safety

5. 8. 2022

Tomu se říká pořádná summer párty.
Sluníčko, voda, dobré jídlo a pití, posezení na terase.
Pro klienta Canis Safety jsme v minulých dnech uspořádali setkání obchodních partnerů v krásném prostředí brněnského Orea Resort Santon. Na hosty čekalo několik překvapení.
Týmový treasure hunt kolem brněnské přehrady a večerní vystoupení vynikající zpěvačky Ewy Farne.

 

Slavnostní zahájení Mistrovství Evropy ve fotbale žen do 19 let

14. 7. 2022

V červenci jsme byly s naším dámským – pink produkčním týmem součástí organizátorů zahajovacího ceremoniálu Mistrovství Evropy ve fotbale žen do 19 let. To byla jízda.
Nechybělo akrobatické vystoupení, cheerleaders, světelné fontány a plno růžové.

Olympiáda dětí a mládeže 2022 v Olomouckém kraji

30. 6. 2022

Děkujeme, že jsme mohli být součástí tak velké a významné akce jako je Olympiáda dětí a mládeže.
Jako agentura jsme měli na starosti zajištění marketingových aktivit, především pak brandingu, komunikačních ploch, reklamních předmětů, dárků, medailí, pohárů, maskotů, akreditačního střediska, partnerů akce… To vše pak produkčně a organizačně zastřešit.

 

 

Ratolest Fest v Avion Shopping parku Ostrava

17. 6. 2022

Ohlédnutí za akcí Ratolest Fest v Avion Shopping parku Ostrava.
Počastí vyšlo skvěle, tak že malé občerstvení v podobě zmrzliny pro děti zdarma se hodilo.
Kdo se chtěl pořádně vyřádit, měl možnost si zaskákat na několika obrovských nafukovacích atrakcích nebo si zajezdit na neobyčejných báječných kolech.
Kdo chtěl mít klid, mohl si nechat vytetovat airbrushem obrázek, vytvořit si vlastní pískový obraz nebo si odpočinout v Relax zóně.
Po celý víkend si děti mohly užít zábavy na podiu s oblíbeným klaunem Hopsalínem, zúčastnit se mnoha her o krásné ceny, zazpívat si písničky se skupinou Lollipopz nebo Karol a Kvídem.