fbpx

Teambuilding – Manutan s.r.o.

9. 10. 2021

S námi se klienti zkrátka nenudí.

Za jeden den stihli zaměstnanci v rámci teambuildingového programu zdolat disciplíny jako horolezeckou stěnu, gymnastiku, vodní kanoistiku, dálkový běh, odpoledne pak bobovou dráhu a nakonec zaslouženou návštěvu a degustaci v Beskydském pivovárku.

Tím chceme říct, že pokud chcete stmelit kolektiv a užít si skvělý den / víkend plný zážitků, není nic jednoduššího než se nám ozvat.

Den zdraví na dálku – Fakultní nemocnice Ostrava

9. 9. 2021

V září jsme technicky zajišťovali krásnou akci Den zdraví na dálku pod hlavičkou Centra telemedicínských služeb.

Akce se konala za účasti ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, hejtmana Moravskoslezského kraje Iva Vondráka a dalších významných hostů.

13. ročník Kroužkobraní – Avion Shopping park Ostrava

8. 9. 2021

13. ročník akce Kroužkobraní – veletrh zájmových kroužků je za námi a my se už nyní těšíme na další. Nově jsme rozšířili program o venkovní chill zónu, stánky pro možnost lepší a aktivnější prezentace vystavovatelům, balonkovou fotostěnu se soutěží a další.

Děkujeme skvělé moderátorce Elis Mraz, která zvládla akci s přehledem. Týnce the dancer, že nás všechny parádně rozpohybovala a HC VÍTKOVICE RIDERA za účast na akci a autogramiádu.

 

Desková hra na míru

25. 8. 2021

Máte rádi společenské hry a jste jejich fandové?

Máme pro vás skvělý tip na dárek pro vaše zaměstnance / občany / rodinné příslušníky…

A co je na tom nejlepší? Umíme vám udělat hru na míru nebo si můžete vytvořit vlastní pravidla. Dozvíte se tak zajímavosti ze své obce, města, kraje, nebo dokonce firmy.

Víte jaké úkoly řeší denně vaši kolegové? Kdy byla založena vaše firma / obec?

Vše se ve hře dozvíte a něco se i přiučíte.

Stavba nového billboardu

16. 8. 2021

Nic není nemožné a to ani stavba nového billboardu.

Pokud potřebujete pro svůj projekt billboardové označení čerpání dotací z fondů EU, nezoufejte. Rádi vám s označením pomůžeme.

Magazín NaPůdě_RenoFarmy

2. 8. 2021

Nikdy nevíš kde skončíš a co ti klient připraví další den za překvapení.

Třeba reportáže na farmách, ze kterých vzešlo další číslo magazínu NaPůdě pro skupinu RenoFarmy.

Úžasná zkušenost a skvělí a lidé oddaní své práci.

Děkujeme za důvěru a rozšíření našich vědomostí z oblasti zemědělství.

Magazín jsme navrhli, graficky zpracovali, vše nafotili, články v redakčním studiu napsali, zkorekturovali a magazíny rozdistribuovali po celé ČR. Zkrátka full servis.

Výroční zprávy pro skupinu Veolia

16. 7. 2021

Série 13ti výročních zpráv pro skupinu Veolia je hotová, předaná. Jednotícím prvkem bylo tentokrát propojení fotografií s ilustracemi.

Bannery, navigace_BorsodChem MCHZ, s.r.o.

14. 7. 2021

Neaktuální, zašlé či potrhané bannery, billboardy a jiné polepy nikoho neosloví. Prezentuj svou firmu kvalitně a profesionálně.

Pro společnost BorsodChem jsme vyrobili a nainstalovali nové bannery.

Pro výrobu jsme použili vysoce kvalitní materiál, který už něco vydrží.

Zaměstnanec roku – Fakultní nemocnice Ostrava

16. 6. 2021

První postcovidový event jsme odstartovali přímo tematicky a to udílením cen Zaměstnanec roku 2020, pro Fakultní nemocnici Ostrava. Pro dodržení přísných hygienických pravidel, jsme celou akci přenášeli živě na YouTube kanále FNO, kde je video stále ke shlédnutí. O skvělou atmosféru tak nepřišli ani ostatní zaměstnanci nemocnice a rodinní příslušníci.

 

 

Tiskoviny pro BorsodChem MCHZ, S.r.o.

5. 5. 2021

Pro klienta BorsodChem MCHZ s.r.o. jsme měli možnost opět kompletně vytvořit sérii firemních tiskovin, kterými se společnost prezentuje jak vedení, tak veřejnosti. Součástí je vždy Výroční zpráva, Zpráva o společnosti a Zpráva o vlivu na životní prostředí.