fbpx

Vánoční přání / PF na míru

24. 12. 2023

Krásné svátky a inovativní rok 2024 vám přeje tým API.
(Věděli jste, že: umělou inteligenci v letošním roce použil každý třetí Čech ? A ani my nejsme výjimkou. Rádi zkoušíme nové možnosti a proto jsme při tvorbě letošního PF spojili síly našeho grafického studia, profi fotografky a umělé inteligence a tady je výsledek. Co na něj říkáte?)

Vánoční reklamní dárky

30. 11. 2023

Nejlepší dárky jsou ty, které se dají sníst nebo vypít. Tady malá ochutnávka jaké dárky pro klienty vytváříme.

Veletrh středních škol v OC Futurum Ostrava

24. 11. 2023

Další ročník Veletrhu středních škol je za námi. Společně jsme představili 48 vzdělávacích institucí z Moravskoslezského kraje a byli jsme potěšeni obrovským zájmem a pozitivní odezvou ze strany škol i veřejnosti. Nezapomeňte si tuto událost zapsat do kalendáře na příští rok ať nepřijdete o spoustu užitečných informací a inspirací.

 

Příprava na akci Olympiáda dětí a mládeže v Jihočeském kraji

26. 10. 2023

V příštím roce nás čeká opět jedna velká akce: Olympiáda dětí a mládeže, tentokrát v Jihočeském kraji. Ačkoliv se může zdát, že je akce ještě daleko, už teď nás v agentuře zaplavuje množství dárečků pro účastníky.

Swap sběratelských kartiček_další setkání

12. 9. 2023

Pro velký úspěch červnového trejdování sběratelských karet jsme si akci o víkendu zopakovali. Opět skvělá atmosféra se spoustou nadšených sběratelů.
Tentokrát na akci dorazili i maskoti Picatchu a Spiderman, děti si mohly vyrobit záložku v dílničkách, vyřádit se na Superhero skákačce a rodiče si dát kávičku ve výborném stánku Okolokafe.
Těšíme se na další setkání.

Prezentace firmy_Witzenmann Opava

6. 9. 2023

Společnost Witzenmann z Opavy již řadu let podporuje závod Opavská míle. Letos se stal dokonce jeho hlavním partnerem a tak jsme během závodu v Opavě společnost krásně odprezentovali.
Stánek byl vidět už z dálky díly brandingu, krásným hosteskám a mnoha balonkům.

Grafické práce_Výroční zprávy

13. 7. 2023

Dalo by se říct, že si každý rok v červenci hluboce oddychneme po odevzdání všech výročních zpráv, které pro klienty tvoříme.
Díky vlastnímu grafickému studiu zpracováváme vlastní návrhy, nasadíme texty, uděláme korektury a vše vytiskneme.
A pro koho výroční zprávy tvoříme?
– BorsodChem,
– Skupina Veolia a její dceřiné společnosti
– Státní ústav pro kontrolu léčiv
– Povodí Odry

A další…

Swap sběratelských karet v Avion Shopping parku Ostrava

29. 6. 2023

Uplynulý víkend se v Avion Shopping parku Ostrava sešli nadšenci a sběratelé kartiček hokejistů, fotbalistů, Pokémonů, poníků, Star Wars a dalších, aby si své poklady mezi sebou porovnali a hlavně vyměnili za nové úlovky. A náš tým tento první ročník produkčně zajistil. Už se těšíme na další setkání…

 

Den zaměstnanců a rodinných příslušníků ostravské pobočky Moneta Money bank

26. 6. 2023

Pro uspořádání akce Den zaměstnanců a rodinných příslušníků ostravské pobočky Moneta Money bank jsme zvolili tentokrát krásný prostor ostravského Planetária.
Návštěvníci si mohli projít celé planetárium včetně hvězdárny, zúčastnit se programu ve sférickém kině, zahrát si tematické astrohrátky, deskovky, využít fotokoutku a mnoho dalšího.
Celou akci odmoderoval DJ Lowa a skvělá restaurace Imrvére zajistila výborné občerstvení.

Den pro zaměstnance Městské nemocnice Ostrava

20. 6. 2023

V krásných prostorách Národního zemědělského muzea jsme uspořádali Den zaměstnanců Městské nemocnice Ostrava. Celou akci odstartovala nemocniční kapela Manic Street Medics, návštěvníci se mohli zapojit do soutěžních disciplín o krásné ceny, nechat se vyfotit ve fotokoutku dát si spoustu dobrého jídla a pití a následně si užít koncert NO NAME.
Komu ještě zbyly síly, mohl protančit s DJ Lumír Mořkovský do ranních hodin své tenisky.